Artikel 11 van 151

🟥 Vintage Kubusvormig Blik – Vogels & Bloemen – Made in Holland

Artikelnummer: BT-5663-26
€ 7,95 (Verzenden Nederland vanaf €4,95 (gratis vanaf €75) België vanaf €9,95 | Incl. btw)
💥 De voorraad betreft 1 stuk

Korte kernbeschrijving

Sfeervol vintage blik in kubusvorm met romantische vogel- en bloemmotieven in medaillons. Een charmant en decoratief opbergblik met een warme, nostalgische uitstraling.


📋 Snelle productdetails

• Merk: onbekend (container made in Holland)
• Land van herkomst: Nederland (waarschijnlijk)
• Materiaal: blik (metaal)
• Kleur: rood met goudaccenten

Afmetingen:
– Hoogte: ca. 10 cm
– Breedte: ca. 10 cm
– Lengte: ca. 10,5 cm

• Kenmerken: los deksel, bolpootjes aan onderzijde
• Onderzijde gemerkt: “Container made in Holland”
• Periode: ca. 1950 – 1970

Conditie: vintage met gebruikssporen (o.a. krasjes, lichte deuk en verfspoor)


🛠 Over het product

Dit karaktervolle blik valt direct op door de warme rode kleur en de verfijnde gouden decoraties. De ronde medaillons met een vogel op een bloesemtak en bloemmotieven geven het geheel een nostalgische en bijna romantische uitstraling.

De kubusvorm maakt dit blik net even anders dan de gebruikelijke modellen. Dankzij het losse deksel is het praktisch in gebruik en geschikt voor het opbergen van bijvoorbeeld thee, koekjes, naaigerei of kleine verzamelobjecten.


🏭 Herkomst & achtergrond

De onderzijde is gemerkt met “Container made in Holland”, een aanduiding die veel voorkomt bij Nederlandse blikproductie uit het midden van de 20e eeuw. Dit wijst op productie in Nederland, al is de exacte fabrikant niet met zekerheid vast te stellen.


Bijzondere kenmerken

• Opvallende kubusvorm
• Sfeervolle vogel- en bloemillustraties
• Waarschijnlijk Nederlands fabricaat
• Decoratief én functioneel
• Authentieke vintage uitstraling met karaktervolle sporen van gebruik



📦 Wordt binnen 1–2 werkdagen verzonden met track & trace. Zorgvuldig verpakt om beschadiging te voorkomen.

 

© Copyright Retro & Design. Alle rechten voorbehouden. Tekst en afbeeldingen mogen niet worden gereproduceerd zonder toestemming.

 

ℹ️ Onze artikelen zijn vintage en kunnen gebruikssporen vertonen. Deze zijn zo goed mogelijk beschreven en op de foto’s weergegeven.

 

© 2015 - 2026 KENKO | RETRO & DESIGN | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel