Artikel 143 van 518

"Paula" Beschuitblik 1930-1950 – Vintage Nederlands Design

Artikelnummer: SP-5564-26
€ 11,95 (Verzenden Nederland vanaf €4,95 (gratis vanaf €75) België vanaf €9,95 | Incl. btw)
💥 De voorraad betreft 1 stuk

"Paula" Beschuitblik – Nostalgisch Verpakkingsdesign 1930-1950


✅ Korte kernbeschrijving

• Charmant vintage beschuitblik van Paul C. Kaiser, versierd met het meisje “Paula” in hoepelrok.

• Een prachtig voorbeeld van Nederlands verpakkingsdesign uit de jaren 1930–1950, geliefd bij verzamelaars van retro design en nostalgische keukenaccessoires.


📋 Snelle productdetails

• Vervaardiger: Paul C. Kaiser

• Jaar: ca. 1930–1950

• Materiaal: Metaal

• Vorm: Rond, met oversluitdeksel

• Afmetingen: H 15,5 cm × Ø 11 cm

• Conditie: Originele vintage staat met lichte gebruikssporen


🛠 Over het product / Functie

Het blik diende voor het bewaren van beschuit of koek en combineert functionaliteit met artistiek design. De crèmegele basis met kleurrijke illustraties van Paula en handmatige stippeltechnieken geeft het blik een ambachtelijke, sfeervolle uitstraling. Stevig deksel en rolranden maken het blik duurzaam en bruikbaar.


🏭 Fabrikant & geschiedenis

Paul C. Kaiser, gevestigd in Rotterdam, stond bekend om hoogwaardige koek- en beschuitproducten. Het personage “Paula” werd gebruikt als herkenbaar boegbeeld in reclamecampagnes en siert diverse verpakkingen uit die periode.


Bijzondere kenmerken / Highlights

• Vintage rond blik met kleurrijke illustraties

• Authentiek Nederlands verpakkingsdesign uit 1930–1950

• Originele staat met subtiele patina

• Decoratief en functioneel verzamelobject

• ​Geschikt voor keuken, vitrinekast of retrocollectie


📦 Verzending: Wordt verzonden als pakketpost met track & trace, zorgvuldig verpakt om beschadiging te voorkomen.

 

© Copyright Retro & Design. Alle rechten voorbehouden. Tekst en afbeeldingen mogen niet worden gereproduceerd zonder toestemming.

 

ℹ️ Onze artikelen zijn vintage en kunnen gebruikssporen vertonen. Deze zijn zo goed mogelijk beschreven en op de foto’s weergegeven.

 

© 2015 - 2026 KENKO | RETRO & DESIGN | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel