Artikel 6 van 21

Theekop en schotel – Arcoroc France Octime zwart

Artikelnummer: AOC-2037-19
€ 3,95
💥 De voorraad betreft 6 stuks

✅ Korte kernbeschrijving

Zwarte vintage koffiekop met schotel uit de bekende Octime serie van Arcoroc France. Dit geometrische servies van gehard glas werd populair in de jaren ’80 en staat bekend om zijn moderne achthoekige vormgeving. De koppen zijn stapelbaar, stevig en ideaal voor dagelijks gebruik of als opvallend retro servies.


📋 Snelle productdetails

• Merk: Arcoroc France / Arc International
• Serie: Octime
• Kleur: Zwart
• Materiaal: Gehard glas
• Periode: Jaren ’70 / ’80
• Vorm: Achthoekig
• Magnetronbestendig: Ja
• Ovenbestendig: Nee
• Vaatwasserbestendig: Ja

• ​Prijs: Per stuk


🛠 Over het product

De Octime serie groeide uit tot een echt designicoon uit de jaren ’80. Het zwarte glaswerk combineert een strakke geometrische vorm met de praktische eigenschappen van gehard glas. Hierdoor is het servies niet alleen stijlvol, maar ook bijzonder duurzaam en goed bestand tegen dagelijks gebruik.

Dankzij de stapelbare vorm nemen de koppen weinig ruimte in beslag. De diepe zwarte kleur geeft het servies een moderne retro uitstraling die goed past binnen zowel vintage als eigentijdse interieurs.

📏 Afmetingen
Kop
• Diameter: 7 cm
• Diameter inclusief oor: 10 cm
• Hoogte: 7,5 cm

Schotel
• Diameter: 14 cm


🏭 Fabrikant & geschiedenis

Arcoroc werd in 1963 geïntroduceerd door Arc International als merk voor gehard glaswerk. Het merk werd wereldwijd bekend door zijn sterke, praktische en professionele servieslijnen voor horeca en thuisgebruik.

De Octime serie verscheen in zwart, wit en helder glas en behoort tegenwoordig tot de meest herkenbare ontwerpen van Frans glasdesign uit de jaren ’80.


Bijzondere kenmerken

• Iconisch jaren ’80 design
• Achthoekige geometrische vorm
• Gemaakt van sterk gehard glas
• Stapelbaar en ruimtebesparend
• Geschikt voor magnetron en vaatwasser
• ​Mooie combinatie van retro en modern design



📦 Wordt binnen 1–2 werkdagen verzonden met track & trace. Zorgvuldig verpakt om beschadiging te voorkomen.

 

© Copyright Retro & Design. Alle rechten voorbehouden. Tekst en afbeeldingen mogen niet worden gereproduceerd zonder toestemming.

 

ℹ️ Onze artikelen zijn vintage en kunnen gebruikssporen vertonen. Deze zijn zo goed mogelijk beschreven en op de foto’s weergegeven.

Ontdek de nieuwste items

Bekijk deals met karakter

Zie wat je hebt gemist
 

© 2015 - 2026 KENKO | RETRO & DESIGN | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel